Zápasy Plzně v Lize mistrů? Exkluzivní zážitek jen v O2 TV

Byznys

Českou republiku čeká fotbalový svátek, na který se bude ještě dlouho vzpomínat.

Viktoria Plzeň se v základní skupině prestižní Ligy mistrů může těšit na řadu atraktivních soupeřů. Do Štruncových sadů dorazí například nejlepší klub na světě a obhájce trofeje Real Madrid. A jen v O2 TV uvidíte všechny zápasy v přímém přenosu. Buďte u těchto nezapomenutelných chvil, které nabídnou výhradně stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Advertisement

Pro českého diváka patří letošní ročník mezi vůbec nejatraktivnější, jelikož po dlouhé době se můžou příznivci těšit na výkony českého zástupce. Plzeňská Viktoria postupně poměří síly s CSKA Moskva, AS Řím a světovým velikánem Realem Madrid! 

Ikonickou hymnu a všechny klíčové zápasy nejlepší klubové soutěže na světě si vychutnáte exkluzivně na kanálech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Díky moderní televizi O2 TV navíc nepřijdete o žádný fotbalový okamžik. Funkce multidimenze vám umožní přepínat si mezi jednotlivými zápasy, cokoliv si zastavit, přetočit nebo nahrát. To vše až na čtyřech různých zařízeních - tedy na televizi, počítači, v telefonu nebo tabletu. 

Ligou mistrů však sportovní nabídka rozhodně nekončí. Pouze v O2 TV na vás čeká česká fotbalová FORTUNA:LIGA, atraktivní hokejová extraliga, kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga a Liga mistrů, exkluzivní zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA a motoristické sporty. 

 

Kde O2 TV naladím? 

O2 TV je dostupná pro všechny domácnosti s připojením k internetu. Stačí připojit set-top box O2 TV k síti a propojit jej s televizí. Můžete se dívat s celou rodinou a užívat si mnoha funkcionalit O2 TV, jako je sedmidenní zpětné zhlédnutí nebo možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních současně. Novinkou je balíček O2 TV Sport Pack. Aktivování této služby vám zpřístupní exkluzivní stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis doplněné o ČT Sport na 30 dní, sledovat je můžete na webu O2TV.cz nebo v aplikacích O2 TV.

O2 TV Sport Pack si můžete pořídit již za 199 Kč měsíčně. 

 

 

Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv

nebo na lince 800 02 02 02

 

Reklama
Reklama
Reklama

Sdílení

Reklama

Podpořte nezávislou žurnalistiku

I díky Vám mohou vznikat finančně náročné texty a reportáže v magazínu Reportér.

200 Kč 500 Kč 1000 Kč Jiná částka

On-line platby zajišťuje nadace Via a její služba darujme.cz

Reklama
Reklama