Kuchyně, která je skutečným srdcem domova

Byznys

Kuchyně není jen místem, kde se vaří. Každý den tady začíná i končí. Scházíme se v ní s přáteli a rodinou. Připravujeme zde sváteční obědy i běžné večeře. Je středobodem domova. Moderní kuchyně se navíc naplno opírají o nejnovější technologie a nabízejí tak špičkové funkce, chytré senzory, nadčasový design a intuitivní ovládání.

img DALŠÍ FOTOGRAFIE V GALERII

Inovativní technologie a automatické funkce vestavné trouby ušetří spoustu času i práce. Například pára pomůže při kynutí a pečení domácího chleba, při přípravě ryb, zeleniny nebo i klasického houskového knedlíku. Milovníci masa ocení teplotní sondu, která se integruje přímo do stěny trouby a komunikuje tak se zvoleným programem a nastavením. Funkce cookControl Plus nabízí automatickou přípravu spousty běžných jídel, od koláče ve formě přes zapečené brambory až po pečené kuře nebo hovězí pečeni. Moderní trouby se umí i samy vyčistit. Díky technologii activeClean stačí jedno stisknutí tlačítka a trouba se sama důkladně vyčistí – veškeré nečistoty se spálí při vysoké teplotě na popel a uživatel už nemusí udělat nic jiného, než stěny trouby setřít vlhkým hadříkem.

 

S indukčními varnými deskami se vaří rychle a bez starostí. Díky flexibilním zónám se plochy propojují dle aktuální potřeby a nezáleží přitom, jak je nádobí na desce umístěno. Senzor vaření cookingSensor Plus automaticky udržuje teplotu na zvolené úrovni. Z hrnce už při vaření nikdy nic nepřeteče. Inovativní senzor fryingSensor Plus zase pohlídá ideální teplotu pro smažení na míru různým druhům pokrmů –  od vajíček přes palačinky až po řízky nebo steaky. Vše bude vždy rovnoměrně usmažené.

 

 

 

 

​​​​​​​

Ty nejnovější inovace představují indukční varné desky s integrovaným odsáváním. Ventilační jednotky jsou u nich zabudované přímo do varné desky.

 

​​​​​​​​​​​​​​

Moderní odsavače par zajišťují v kuchyni při vaření čerstvý vzduch bez par a pachů, zároveň jsou ale důležitým designovým prvkem, který podtrhuje styl celé kuchyně. I odsavače par mohou být nejen krásné a výkonné, ale i chytré. Inovativní senzor climaControl měří při vaření intenzitu, resp. stupeň zašpinění páry, a automaticky přizpůsobuje potřebný výkon odvětrávání.

 

​​​​​​​​​​​​​​

Novodobé chladničky využívají speciální senzorické funkce, které udržují stálou teplotu a prodlužují čerstvost potravin, nebo i technologii Home Connect a integrované kamery, díky kterým můžete obsah chladničky zkontrolovat kdekoli a kdykoli na svém telefonu nebo tabletu.

Lze si také vytvořit kombinaci na míru a vytvořit unikátní sestavu chladničky a mrazničky s výškou od 160 cm až do 212 cm přesně podle prostorových možností domácnosti. Výhodou je, že kombinaci tvoří dva a více samostatných spotřebičů s vlastním připojením do elektrické sítě. Když lidé jedou na delší dobu pryč, mohou vypnout chladničku, ale mrazničku nechat v provozu.

 

​​​​​​​​​​​​​​

Nejmodernější funkce myček se dokonale postarají o nádobí a zároveň ušetří čas i vodu. Pozoruhodný je například systém sušení, který využívá vlastnosti přírodního minerálu Zeolit. Ten pohlcuje vlhkost a přeměňuje ji v tepelnou energii, kterou myčka využívá k energeticky nenáročnému sušení nádobí. Díky tomu zaručují tyto myčky zářivé výsledky při nízké spotřebě energie.

 

Další podrobnosti najdete zde.

 

Chcete si to sami vyzkoušet?
Domácí spotřebiče Siemens si můžete prohlédnout v showroomu věnovanému výhradně domácím spotřebičům: Brand Experience Center. Pravidelně zde také probíhají ukázková vaření, při kterých můžete zažít spotřebiče v akci a ochutnat, jaké lahůdky lze s jejich pomocí snadno a rychle připravit. Více na www.becpraha.cz.

.

Reklama
Reklama
Reklama

Sdílení

Reklama

Podpořte nezávislou žurnalistiku

I díky Vám mohou vznikat finančně náročné texty a reportáže v magazínu Reportér.

200 Kč 500 Kč 1000 Kč Jiná částka

On-line platby zajišťuje nadace Via a její služba darujme.cz

Reklama
Reklama