not random 0

Názory

not random 1
not random 2
not random 3

Kámoš Kmenta

Šéfredaktor Reportéra píše o svém dlouholetém kolegovi Jaroslavu Kmentovi, který získal Cenu Ferdinanda Peroutky. "Žádný jiný kolega se mi nestaral o tak bohatou komunikaci s příslušníky vládních kruhů," vzpomíná..

not random 4

Bulvár Ludvíka Svobody

Stále u nás vládne jakási habsburská úcta k majestátu, pokud jde o prezidenty. Proto máme stále nábřeží Ludvíka Svobody. A asi i proto skeptici tvrdí, že ústavní žaloba na prezidenta Zemana nemá cenu.

not random 5
not random 6
not random 7
not random 8
not random 9
not random 10
not random 11
not random 12
not random 13
not random 14
not random 15

Cíl neznámý…

Dostali jsme se do paradoxní situace. Posledních třicet let od pádu komunismu je zřejmě nejlepší období naší historie. Přesto je česká společnost na prahu roku 2019 hluboce rozdělená a plná nespokojenosti. Máme ještě šanci se vůbec na něčem shodnout?

not random 16
not random 17
not random 18
not random 19
not random 20
not random 21
not random 22

Boj o kontrarozvědku

Český prezident se otevřeně postavil na stranu Ruska a Číny proti bezpečnostnímu aparátu své vlastní země. Nepodceňujme to jako lacinou provokaci: změna ve vedení BIS by znamenala významné riziko pro naši národní bezpečnost i budoucí směřování České republiky.

not random 23

Krampol místo Babiše?

Přání pádu Babišovy vlády jsou pochopitelná, ale jejich původci by měli vysvětlit, jak si představují další vývoj, aby se z České republiky nestala gubernie naplno ovládaná prezidentem a jeho rusko-čínským okolím.

not random 24
not random 25
not random 26
not random 27
not random 28
not random 29

Čau vládo…

Od voleb uplynul rok a reálné výsledky vlády v oblastech týkajících se kvality života obyvatel jsou rozpačité. Nemocnicím chybějí lékaři, problémy škol nikoho moc nezajímají a bydlení je čím dál nedostupnější. Premiér místo toho řeší zimní čas a platy poslanců.

not random 30

Nová naděje. Už zase

Část voličů se železnou pravidelností hlasuje pro strany, o nichž si myslí, že už to konečně všechno rychle změní k lepšímu. Letošní komunální volby nebyly v tomto směru výjimkou. Velká očekávání ovšem často končí nemenším zklamáním.

not random 31
not random 32
not random 33
not random 34

Andrej není terminátor

Stále sice není radno Babiše podceňovat, říjnové komunální volby se však mohou stát předzvěstí jeho potíží. Potvrdilo se, že umí škodit sám sobě, požírá své politické spojence a vyrábí si nepřátele.

not random 35
not random 36
not random 37

<< NOVĚJŠÍ STARŠÍ >>