Afrika stopem

not random 2

Co říci dětem, když už mají zase hlad

Koronaprázdniny se mění v krutou pomstu všem rodičům, co si kdy stěžovali na školství. Nebo – nedej Bůh – na školní jídelnu. Nevařit obědy je přece výsada všedních dní. Platíme za ni: penězi. Ne jako teď, svým časem. A kusem vlastního života. Dětem prostě na "já mám hlad" nejde odpovědět přirozeně. Tak, jak vás hned napadne. Tak, jak byste odpověděli komukoli jinému. 
Ty máš hlad? Tak běž do... kuchyně a připrav hladkou mouku, droždí a hrneček s trochou vlažné vody. Uděláme pizzu.

not random 3

Řidiči si chválí férové autopojištění

ADVERTORIAL. Allianz už má přes 370 tisíc nových klientů s autopojištěním podle ujetých kilometrů. Pokud řidič jezdí málo, platí nižší sazbu pojistného, jelikož se míra jeho rizika snižuje. Motoristé tak šetří a Allianz touto cestou získává stabilní kmen klientů, kteří způsobují méně pojistných událostí.

Byznys
not random 4

Může být mytí nádobí a praní zábavné?

Moderní technologie a chytré domácnosti jsou in. Také spotřebiče jsou stále chytřejší, můžeme je propojovat, kontrolovat nebo ovládat na dálku – kdykoli a odkudkoli. Připomenou se, když jim něco chybí, nabízejí užitečné rady a tipy. A domácí práce s nimi mohou být nejen efektivnější, ale i zábavnější!

Byznys
not random 5
not random 6

Kuchyně, která je skutečným srdcem domova

Kuchyně není jen místem, kde se vaří. Každý den tady začíná i končí. Scházíme se v ní s přáteli a rodinou. Připravujeme zde sváteční obědy i běžné večeře. Je středobodem domova. Moderní kuchyně se navíc naplno opírají o nejnovější technologie a nabízejí tak špičkové funkce, chytré senzory, nadčasový design a intuitivní ovládání.

Byznys
not random 7

Chytré a zábavné vaření. Přes telefon nebo tablet

Žijeme v digitálním světě, vše se propojuje a zrychluje. Netýká se to jen mobilních telefonů, počítačů nebo televizí, s pojmy jako konektivita, aplikace nebo chytrý přístroj se potkáte už i při výběru spotřebičů do kuchyně. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes. Vítejte v budoucnosti!

Byznys