Nejčastější dotazy a odpovědi

 

Jak se dostanu k elektronické verzi?  

Elektronické předplatné můžete číst na PC nebo v tabletu či chytrém telefonu. Na PC je nutné přihlásit se na stránce www.reportermagazin.cz v pravé části tmavé lišty menu. Přihlašovací údaj je Vaše mailová adresa, heslo jste si už asi nastavili a pokud ne, klikněte na Reset hesla a nastavte si nové. 

Jestli chcete časopis číst v tabletu nebo chytrém telefonu (stránky pak vypadají stejně jako v papírové verzi), je nutné stáhnout aplikaci Reportér magazín a také se přihlásit, nebo využít webovou aplikaci. K té se dostanete kliknutím na „magazín“. 

 

Po přihlášení se mi v aplikaci stále zobrazuje pouze UKÁZKA.

Klikněte na aktuální vydání a listujte, dokud vás systém nevyzve k opětovnému přihlášení. Poté budou předplacené výtisky dostupné. 

 

Mám v rámci předplatného přístup do archivu? 

Ano, archiv je přístupný ve webovém rozhraní, jakýkoli článek od začátku existence Reportéra je možné na webu vyhledat a přečíst, nebude odddělený čárou kousek od začátku, jako je to u nepřihlášených uživatelů, nebo čtenářů bez předplatného. V aplikaci jsou vydání dostupná až od doby, kdy se čtenář stal předplatitelem. 

 

K čemu slouží kupon? 

Pokud jste předplatné zakoupili jako dárek, najdete ve svém profilu v sekci „můj účet“, „kupony“ kód, který je potřeba k aktivaci elektronické nebo audio verze. Doručování tištěného magazínu se aktivace kuponu netýká.   

 

Jak a kde uplatnit kód (kupon) k digitální verzi nebo k audiu?  

Na stránce www.reportermagazin.cz se kliknutím na ikonu hlavičky v pravém horním rohu přihlaste ke svému profilu. Pokud registraci nemáte, vytvořte si ji prosím. 
Klikněte na MŮJ ÚČET – KUPÓNY
AKTIVACE NOVÉHO KUPONU – ZADEJTE KUPON – AKTIVOVAT

 

Jak funguje audio verze? 

Stream – tedy přehrávání on-line: V PC, mobilu nebo tabletu přes webovou aplikaci -  na stránce www.reportermagazin.cz se přihlásíte a vlevo v menu kliknete na „magazín“. 
V aplikaci pro mobily a tablety, kterou stáhnete v iOS nebo Google Play – ikona reproduktoru u článků

​​​​​​​MP3 - Informace ke stažení nahrávek v mp3 najdete v elektronické verzi Reportéra za editorialem. Články je možné stáhnout zazipované do PC.

 

Je možné předplatit Reportér do zahraničí a jaká je cena poštovného?

Ano, podrobnosti získáte zde

 

Jak změnit doručovací adresu? 

Nejjednodušší je napsat nám mail na adresu predplatne@reportermagazin.cz. Doručovací adresu můžeme změnit maximálně pět dní před aktuálním vydáním.

 

Kdy vychází Reportér v roce 2019?

14. ledna
8. února
11. března
8. dubna
6. května
3. června
28. června
5. srpna
16. září
14. října
11. listopadu
9. prosince

 

Jak prodloužit předplatné? 

Až se bude blížit konec vašeho předplatného, přijde Vám mail s nabídkou prodloužení.