Nejčastější dotazy a odpovědi

Jak se na webu přihlásit nebo si založit nový profil?   

V pravém horním rohu obrazovky klikněte na „nejste přihlášen“ a přihlašte se. Pokud neznáte své heslo, klikněte na „reset“, zadejte svůj mail a nastavte si vlastní heslo. To bude platné pro oba weby – www.reportermagazin.cz  i  www.reporterpremium.cz

 

Jak se dostat k sekci „moje údaje“ nebo „moje objednávky“? 

Klikněte na: https://eshop.reportermagazin.cz/ a znovu se přihlašte přes ikonu hlavy v pravém horním rohu. Pak znovu klikněte na ikonu hlavy a zpřístupní se vám možnost editovat svá data v „moje údaje“ a „moje objednávky“. 

 

 

Jak se dostanu k elektronické verzi?  

Elektronické předplatné můžete využívat na PC nebo v tabletu či chytrém telefonu. Na PC je nutné přihlásit se na stránce www.reportermagazin.cz v pravé části tmavé lišty menu. Přihlašovací údaj je Vaše mailová adresa. Pokud jste si heslo ještě nenastavili (nebo jste ho zapomněli), klikněte na Reset hesla a nastavte si nové. 

Jestli chcete časopis číst v tabletu nebo chytrém telefonu, stáhněte si aplikaci Reportér magazín a přihlašte se. Obsah pak budete mít dostupný i bez připojení k internetu. 

 

Po přihlášení se mi v aplikaci stále zobrazuje pouze UKÁZKA.

Nejste přihlášeni. Klikněte na vydání, které máte předplacené a listujte, dokud vás systém nevyzve k přihlášení. 

 

Mám v rámci předplatného přístup do archivu? 

Ano, archiv je přístupný ve webovém rozhraní, jakýkoli článek od začátku existence Reportéra je možné na webu vyhledat a přečíst. V aplikaci máte dostupná jen vydání, která máte předplacená. 

 

K čemu je kupon? 

Kupon slouží pouze k aktivaci elektronické nebo audio verze. Pokud jste předplatné zakoupili jako dárek, najdete kupon (alfanumerický kód) ve svém profilu v sekci MŮJ ÚČET – KUPONY. Doručování tištěného magazínu se aktivace kuponu netýká.   

 

Jak a kde uplatnit kód (kupon) k digitální verzi nebo k audiu?  

Na stránce www.reportermagazin.cz se přihlaste. Jestliže jste nový uživatel, registrujte se. 
Klikněte na MŮJ ÚČET – KUPONY
AKTIVACE NOVÉHO KUPONU – ZADEJTE KUPON – AKTIVOVAT

 

Jak funguje audioverze? 

Máte dvě možnosti, jak si audioverze článků přehrát.
Pokud v aplikaci najdete u článků ikonu reproduktoru a kliknete na ni, začne se vám přehrávat audioverze. Musíte být připojeni k internetu, zvuk se přehrává online (streamování). 
Jestliže chcete poslouchat audioverze bez nutnosti připojení k internetu, můžete si stáhnout mp3 soubory. Odkazy na ně najdete v aplikaci ve článku následujícím za editorialem. Uživatelé iOS musejí postupovat složitěji a soubory do zařízení importovat přes příslušné rozhraní v počítači.  

 

Je možné předplatit Reportér do zahraničí a jaká je cena poštovného?

Ano, podrobnosti získáte zde

 

Jak změnit doručovací adresu? 

Nejjednodušší je napsat nám mail na adresu predplatne@reportermagazin.cz. Doručovací adresu můžeme změnit maximálně pět dní před aktuálním vydáním.

 

Kdy vychází Reportér v roce 2021?

18. ledna

15. února

15. března

12. dubna

10. května

7. června

28. června

9. srpna

13. září

18. října

15. listopadu

13. prosince

 

Jak prodloužit předplatné? 

Až se bude blížit konec vašeho předplatného, přijde Vám mail s nabídkou prodloužení.