Jaký nejoriginálnější dárek jste kdy dostali?

Homepage
img DALŠÍ FOTOGRAFIE V GALERII

 

Eurosport a boxovací pytel

Asi předplatné Eurosportu na zimní sezonu, kdy jsem začínala závodit. Chtěla jsem okoukat styl od nejlepších lyžařek. Napsala jsem Ježíškovi a on mi přání splnil, na střeše nám přistál satelit. Když jsem pak viděla, jak jede Lindsey Vonn a ostatní „baby“, s kterýma teď závodím, dost jsem pochopila. A nedávno jsem dostala boxovací pytel. Větší balík jsem pod stromečkem nikdy neviděla. Strašně jsem si ho přála. Od dětství jsme totiž měli s bráškou doma kromě houpaček, trampolín a skluzavek i boxovací pytel. Každý den, když jsem doma, si s ním pohraju a kopnu si. Děkuju ti, Ježíšku!

 

 


 

Opice Chlupáček

Když jsem byla malá, vyrazily jsme s babičkou do Prahy do obchodního domu Kotva na nákupy. Hlavní atrakcí výletu byly jezdící schody a hned po nich obrovská plyšová opice v oddělení hraček. Byla skoro tak velká jako já a na první pohled jsem se do ní zamilovala. Nechtěla jsem ji opustit, babička mě musela doslova odvléct. Prosila jsem ji, aby zařídila, že mi ji přinese Ježíšek, ale kromě ceny měla i další argumenty, proč to nepůjde. No a jak tušíte, našla jsem ji pod stromečkem. Bylo to jako dostat nového kamaráda. Opici jsem pojmenovala Chlupáček. Jezdila pak se mnou všude tam, kam se vešla.

 

 


 

Dárek podle mapy

Jednou jsem dostala ručně nakreslenou mapu. Vedla k místu, kde na mě čekal dárek. Jenomže já neumím chodit podle mapy, navíc výtvarně pojaté, takže jsem se ztratila. Autor dárku mě tak pak musel dovést osobně. Když jsme tam došli, čekal tam na mě obraz od něj. A mohla jsem mu hned dát pusu.

 

 


 

Dárky dostávám nerad, ale…

Dárky dávám rád, ale nerad je dostávám. Narozeniny neslavím, Vánoce málo a silvestr je pro mě večírek. Špatně totiž snáším diktaturu svátků, ty jsem dřív často trávil ve fotolaboratoři. Když vidím, jak se pod stromečkem válí tuny různých předmětů, tak jen doufám, že tam není nic pro mě. Největší dárek je zaujetí momentem, který prožíváme. Rád mám kolem sebe soustředěné lidi naplno zaujaté životem. Když se v tvorbě podaří spojit správné lidi a věci dohromady, dochází k pocitu smyslu a naplnění, což je ten nejlepší a nejluxusnější dárek, který můžeme mít.

Reklama
Advertisement
Reklama
Reklama

Sdílení

Reklama

Podpořte nezávislou žurnalistiku

I díky Vám mohou vznikat finančně náročné texty a reportáže v magazínu Reportér.

200 Kč 500 Kč 1000 Kč Jiná částka

On-line platby zajišťuje nadace Via a její služba darujme.cz

Reklama
Reklama
Advertisement